Kermis in Aarle-Rixtel en Mariahout
De leukste tijd van het jaar komt eraan: kermis in Laarbeek! Vier dagen lang gezelligheid, spanning en vermaak voor de hele familie.
Aarle-Rixtel
We trappen het kermisseizoen af in Aarle-Rixtel. Van 13 juni tot en met 16 juni vind je daar in het centrum een gezellige mix van attracties. Stap in de spectaculaire rups of snelle draaiattracties, ga voor ouderwets plezier in de draaimolen, test je geluk bij de grijpkranen en schiettent en geniet van heerlijke kermislekkernijen: verse oliebollen, suikerspin en popcorn. Met als hoogtepunten de feestelijke opening, een echte familiedag én het traditionele kermiskoningschieten.
Mariahout
Na Aarle-Rixtel gaan we door naar Mariahout. Van 20 juni tot en met 23 juni staat er op het Oranjeplein een knusse, sfeervolle kermis. Neem een ritje in de Techno Dance, laat de kinderen stralen in de draaimolen en win prijzen bij eendjesvissen en spelkramen. Ook in Mariahout ontbreken de kermislekkernijen niet. De gemoedelijke dorpssfeer, compacte opzet en gezellige ontmoeting maken deze kermis zo bijzonder.
Kom gezellig langs om er samen een onvergetelijke kermis van te maken!
.jpg%3Fh%3D71976bb4%26itok%3DIUJP-2GH&w=1920&q=75)