Molen De Leest viert 125 jaar!

Vandaag
Nieuwsoverzicht homepage
Molen de leest met standbeeld molenaar ervoor

Molen De Leest in Lieshout bestaat dit jaar 125 jaar. Dat vieren we op zaterdag 13 en zondag 14 september tijdens de nationale monumentendagen. Je bent van harte welkom aan de Molenstraat 40, tussen 10.00 en 17.00 uur.

Kom kijken en genieten

Tijdens het feestweekend kun je de molen van dichtbij bekijken. De molenaar vertelt je graag meer over het werk in en rond de molen. Natuurlijk is er ook iets lekkers: een kopje koffie of thee voor jou, en een pannenkoek voor de kinderen.

Officiële moment op zondag

Op zondag 14 september om 11.00 uur is er een officieel moment. Wethouder Monika Slaets komt langs om stil te staan bij het jubileum. Harmonie St. Caecilia en het gilde Sint Servatius zorgen voor een feestelijke sfeer.

Vier mee met ons erfgoed

Molen De Leest is een belangrijk monument in Laarbeek. Met dit jubileum vieren we niet alleen de molen, maar ook de mensen die zich al jaren inzetten om hem draaiende te houden. Kom jij ook?