Nieuwe LED-verlichting in Laarbeek
In 2026 vervangt de gemeente Laarbeek samen met aannemer AK Solution oude straatlampen door moderne, energiezuinige LED-verlichting. Zo zorgen we voor een duurzamere omgeving, lagere energiekosten en beter licht op straat.
Wat gaan we doen?
We vervangen de huidige armaturen door LED-armaturen. Soms vervangen we ook de stalen masten, omdat die aan het einde van hun levensduur zijn. De masten en lampen blijven op dezelfde plek staan.
Wanneer starten we?
De werkzaamheden beginnen in week 8 van 2026, als het weer meewerkt. We verwachten klaar te zijn in week 19. We starten in Aarle-Rixtel. Daarna gaan we verder in de andere dorpen, totdat een groot deel van Laarbeek nieuwe LED-verlichting heeft.
Wat merk jij daarvan?
Tijdens de werkzaamheden kun je wat hinder ervaren. We doen ons best om dit zo veel mogelijk te beperken. Bedankt alvast voor je begrip!
